Website Creator-amico

با توجه به اهمیت اینترنت صاحبین کسب و کارها در تلاشند تا با استفاده از سایت مشتریان خود را افزایش دهند. و برای اینکه یک سایت بازدهی عالی و بهترین عملکرد را داشته باشد یک مدیریت منظم و کاملی روی آن صورت بگیرد تا در صورت بروز هرگونه مشکلات فنی بتواند سریعا آن را برطرف کند. به همین دلیل است که پشتیبان سایت اهمیت ویژه ای پیدا می کند. 

مقایسه وردپرس با جوملا و دروپال

پس از اینکه افراد تصمیم به راه اندازی سایت خود می گیرند دچار سردرگمی میشن که کدام سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی سایتشون بهتر است.وردپرس و جوملا هردو یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا هستند که هرکدام با توجه به قایلیت هایی که دارند توانسته اند کاربران زیادی را به خود اختصاص دهند. هر کدام از اینها قابلیت هایی دارند که دیگری فاقد آن است مثلا وردپرس به لحاظ  راحتی  نصب و کار با آن و همچنین به لحاظ تعداد قالب و افزونه هایی که در مخزن خود دارد از جوملا و دروپال محبوب تر است و هم چنین نکته ی مهم دیگر این است که گوگل از لحاظ سئو به وردپرس اهمیت بیشتری می دهد و اعتبار بیشتری به سایت هایی که با این سیستم مدیریت محتوا ساخته شده اند می دهد.

انواع طراحی سایت

هر سایتی در نظر دارید با وردپرس برایتان راه اندازی می کنیم. 

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت وردپرسی

شاید در گذشته جواب این سوال که آیا هر کسب و کاری نیاز به آنلاین و و مجازی شدن داره کمی نیاز به فکر کردن داشت ولی امروزه با توجه به اینترنتی شدن اکثر کسب و کارها بدون شک برای پیشرفت و بهتر دیده شدن باید کسب و کارمون رو وارد دنیای اینترنت کنیم. اگر شما هم جزو این دسته ای هستید که قصد راه اندازی یک سایت را دارید اما نمیدونید از کجا و چطور این روند رو شروع کنید، امروز شما را با روند طراحی سایت آشنا کرده و مطرح میکنیم که چطور بدون نگرانی و به راحتی میتوانید طراحی سایتتون رو به ما بسپارید.

نحوه طراحی سایت وردپرس

وردپرس به شما امکان طراحی هر سایتی را به شما می دهد. اما چیزی که مهم است انتخاب یک تیم حرفه ای تا این طراحی را به بهترین شکل برای شما طراحی کند.