بک آپ گیری با استفاده از افزونه دوپلیکیتور
duplicatorbackup
goalfinal

هدف از این مقاله

بک آپ گیری دوپلیکیتور

تاریخ به‌روزرسانی

2022-03-04

سطح مقاله

بالا

زمان تقریبی مطالعه

4دقیقه

بک آپ گیری منظم از سایت یکی از مهم ترین کارها در طراحی سایت است و اگر شما برای سایتتان یک تیم پشیبانی دارید مطمئن شوید که حداقل در هر ماه یک بک آپ کامل و منظم از سایتتان دارید. باتوجه به مشکلات زیادی که ممکن است برای سرور ارائه دهنده هاست شما رخ دهد یا حتی ممکن است سایت شما مورد حمله قرار بگیرد و یا به هر دلیل دیگری سایت شما از بین برود بهترین کار یک بک آپ گیری منظم و کامل است و شما میتوانید به راحتی سایت خود  را با کمترین تغییر و به آخرین بروزرسانی  بالا آورید. در این مقاله به بک آپ گیری با استفاده از افزونه ی دوپلیکیتور می پردازیم که شما بعد از طی کردن مراحل زیر یک بک آپ کامل خواهید داشت.

بک آپ گیری با استفاده از افزونه دوپلیکیتور

در این روش شما با استفاده از افزونه ی duplicator pro می توانید یک بک آپ کامل تهیه کنید. ابتدا این افزونه را نصب کنید و از پیشخوان وردپرس روی گزینه ی دوپلیکیتور کلیک کنید سپس روی گزینه ی “ساخت بسته جدید” کلیک کنید.

در مرحله ی بعدی باید یک نام برای فایل بک آپ خود انتخاب کنید.

بعد از انتخاب نام بک آپ روی دکمه ی بعدی کلیک کنید

در این مرحله فرایند ایجاد بکاپ از سایت، برای شما آغاز می شود.

بعد از تکمیل اسکن در قسمت پایینی صفحه تیک گزینه ی ادامه فرایند را بزنید و برای شروع فرایند بک آپ گیری روی گزینه “ساختن” کلیک کنید.

اکنون شما یک بک آپ از سایت خود دارید و می توانید از این بکاپ در جاهای دیگر استفاده کنید و یا آن را به جای دیگر انتقال داده و نگهداری کنید.

بعد از اتمام فرایند ساخت بکاپ با افزونه duplicator دو فایل خواهیم داشت. برای نصب  بک آپ گرفته شده توسط این افزونه باید هر دو فایل را استفاده کنیم یعنی فایل installer.php و فایل زیپ را در محل مورد نظر آپلود کنیم .

برای یادگیری نصب نسخه ی اینستالر بک آپ سایت خود روی این قسمت کیک کنید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
زهرا روزبهانی

زهرا روزبهانی

زهرا روزبهانی هستم فارغ التحصیل مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر، از سال 97 فعال در حوزه ی وب و کدنویسی هستم و در حال ارتقا مهارت ها در این راستا هستم

شاید از این مقالات هم خوشتان ییاید

logo
Web Designer